Návrat k pravému čaju

Návrat k pravému čajuVitajte v novom svete čaju. Sme rodinná firma, založená na vášni pre čaj, ktorému sme zasvätili celý svoj život. Spolu so synmi Malikom a Dilhanom zdieľame lásku k čaju s čajovými labužníkmi na celom svete.

V roku 1950 som začal so zámerom ponúknuť milovníkom čaju ten najlepší čaj, a pritom budovať svoju značku a obchod na etických základoch. Trvalo mi takmer 40 rokov kým som naplnil svoju víziu, a v roku 1988 som založil Dilmah – rodinný čaj, a prvú značku na svete, ktorú vlastnil výrobca čaju; čaj ručne zbieraný, vylepšovaný a balený priamo pri zdroji, a odosielaný behom niekoľkých dní zákazníkom na celom svte. To zaručuje, že čaje Dilmah sú najčerstvejšie, a plné antioxidantov.

Dilmah je založený na jedinečnej filozofií, ktorá poníma obchod ako službu ľuďom. Veríme v pomoc komunite – na tomto základe je založená dobročinná nadácia Merilla J. Fernanda. Veríme tiež v prírodu, ktorá je neoddeliteľnou časťou našich životov, a Dilmah podporuje harmonické spolunažívanie človeka a prírody ako základ udržateľnosti života.

Vráťte sa k skutočnému čaju s Dilmahom. Ochutnajte ho!

čítaj viac


Ceylónsky čaj

Ceylónsky čajAlchýmia spojenia zeme, slnka a dažďa na rajskom ostrove Ceylóne, ako bol známy pred 40 rokmi, poskytuje ideálne klimatické podmienky na pestovanie čaju. Ceylón, dnes zvaný Srí Lanka, prináša nový rozmer čaju tým, že vytvára variácie v chuti, kvalite, charaktere a vzhľade čaju, postavené na “territoire” geografickej jedinečnosti jednotlivých lokalít. Ceylónsky čaj s jeho typickou chuťou a charakterom sa stal najpopulárnejším.

čítaj viac

Nakupujte čaj Dilmah

Kompletnú ponuku čajov DILMAH si teraz možete objednať z pohodlia Vášho domova na www.gastrovia.store

Nakupujte čaj Dilmah

Prejsť do obchodu